zena

   

Velice příjemné prostředí, ochota, vstřícnost. Jsem moc spokojená a už vim, že příště nepůjdu nikam jinam.

 Thermage jsem ve studiu Greenline absolvovala v průběhu let již potřetí. Pokaždé jsem byla s výsledkem zákroku víc než spokojená. Zpevněná a vyhlazená pleť, proklientský přístup a profesionalita - to je pro mě důvod zůstat věrnou klientkou. Doporučuji všem ženám! Za mě dávám 10 hvězdiček :-)

Velice příjemné a zajímavé místo, byť na první dojem v rušné ulici, přesto ukryté před hlukem, přesně, jak je psáno na stránkách studia. Paní majitelka je opravdu moc milá a sympatická, takže můj celkový pocit bych shrnula asi tak, že do takového prostředí se určitě ráda vrátím.

Ošetření proběhlo na vysoce profesionální úrovni. Paní mi všechno vysvětlila, co právě dělá, co se děje s mojí pletí, doporučila následnou domácí péči. Je to velice romantické a příjemné místo k uvolnění a relaxaci a popovídání s milým a empatickým člověkem. Jsem maximálně spokojená, budu doporučovat svým kamarádkám. Už se těším na příště...

Báječný zážitek - velice milá a vysoce profesionální paní majitelka provádí v této oáze klidu uprostřed velkoměsta neuvěřitelně příjemné a hýčkající ošetření pleti, které jsem mimochodem absolvovala prvně, ale jsem si jistá, že se budu vracet. Navíc útulné a velice vkusné prostředí salonu se člověku ani nechce opouštět :-) Velice děkuji a brzy na viděnou.

Snadná dostupnost z autobusového nádraží, vstřícný a profesionální přístup při sjednávání termínu i při kosmetickém výkonu.

Dobře dostupná lokalita, rychlé objednání, příjemný první dojem při vstupu, velmi milé čisté a harmonické prostředí, paní kosmetička skvělá vše vysvětlila, proceduru jsem si užila a odpočinula při příjemné uklidňující muzice, efekt vypnuté pleti hned viditelný a stále přetrvává