Hloubková péče o problematickou pleť  s aplikací aktivních sér se stříbrem a AHA kyselinou, ultrazvukem, ozonoterapií, enzymatickým peelingem, čistící maskou a biostimulační Led Active Therapy

 

Hloubková péče - základní (40-45 minut) 800,-

Hloubková péče: ultrazvuk, ozón, aktivní séra, biostimulace, .. (50-55 minut) 1100,-

Hloubková péče de luxe: radiofrekvence, ultrazvuk, ozón, aktivní séra, čistící maska, biostimulace, .. (60 minut) 1400,-

 

Hlavní příčinou vzniku smíšené pleti je nadměrná činnost mazových žláz. Je způsobena hormonálně, dlouhodobou dehydratací či jinými mechanizmy.

Nejen v pubertě je kůže často vyvedena z rovnováhy. Problémy přináší i nezdravá strava, málo pohybu, rozkolísaná hormonální hladina, nebo stres z každodenního života. To vše může být příčinou nečisté pleti. Okamžitou pomoc proti nadměrné tvorbě mazu poskytuje toto ošetření. Pleť projasňuje, uklidňuje a kombinací s ostatními aktivními látkami vede k viditelnému zlepšení.

 

Ošetření obsahuje:

  • odlíčení, srovnání Ph pleti a příprava na ošetření

  • enzymatický peeling na odstranění odumřelých buněk šetrný bez mechanického dráždění nebo Bio-Fruit Gel Exfoliator s projasňujícím účinkem. Gelem s ovocnými (AHA) kyselinami lze odstranit staré vrstvy buněk obzvláště šetrně, bez nutnosti mechanického zásahu. Kyselé pH tvoří i ochranný antibakteriální plášť. (Pročišťuje ucpané póry, vyrovnává povrch kůže,zvyšuje provlhčení kůže. stimuluje buněčnou regeneraci, změkčuje kůži, zmírňuje pigmentaci)

  • hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí pro zlepšení celkové kvality pleti a rozjasnění - potlačení skvrn, hloubkové čistění pleti ultrazvukem, odstranění podkožního mazu, odumřelých kožních buněk a černých teček, aktivace správného  a pravidelného metabolizmu (výživy buněk pleti), peeling a kompletní regenerace pokožky - odstraňování odumřelých buněk

  • ozonová terapie  Každá buňka potřebuje dostatek energie pro svoje procesy, dostatek kyslíku na vnitřní dýchání, schopnost detoxikace a schopnost sebeobrany (imunity). Rozpadem ozónu na kyslík dojde v buňce nejen k okysličení, ale i k uvolnění energie. Tato energie je následně využitelná pro regeneraci uvnitř buněk.Rozpadem ozónu na kyslík dojde v buňce nejen k okysličení, ale i k hloubkové dezinfekci a projasnění pleti. Ve tkáních velmi rychle reaguje a při svém rozpadu vytváří běžné kyslíkové molekuly, využitelnou energii a dílčí reaktivní částice - radikály, které na sebe váže.

  • hluboce čistící maska puryfiing  uklidní a projasní pleť, odsaje přebytek mazu, normalizuje funkci mazových žláz. zúží póry a vyhladí povrch pleti (u varianty 3)

  • aplikace séra se stříbrem a AHA kyselinou MICROSILVER SERUM  (ošetření problematické pleti využívá účinků nano stříbra pro získání normálního vzhledu a funkce pokožky

  • biostimulační led active therapy  Závěrečné ošetření, kde dochází k celkovému povzbuzení energetického metabolismu buněk a rychlejší regeneraci cév. Ošetření sjednocuje tonus pleti a zklidňuje pokožku. Důsledkem celého děje je jak urychlená epitelizace postižené tkáně, tak vyšší kvalita nové tkáně. Jedná se o zdravotnický přístroj nové generace.

Ošetření se nesmí provádět při hnisavém zánětu kůže vyžadujícím péči kožního lékaře.

Přípravky, s kterými pracuji, nebyly testovány na zvířatech!

Revoluční zákrok 3D ULTRALIFTING Ultherapy SMAS & Thermage CPT+ neinvazivní aplikace multisložkového přípravku s kyselinou hyaluronovou.

Unikátní technologie špičkových technologií Thermage CPT a Ultherapy SMAS je aplikována následně po sobě a v kombinaci s kyselinou hyaluronovou dochází ke kompletnímu trojrozměrnému liftingu.

Thermage nové generace je jedinou neinvazivní technologií s efekty odpovídajícími plasticko ​-​chirurgickým zákrokům. Vypíná a konturuje kůži během jediné aplikace - bez chirurgie, anestezie, injekcí a bez rekonvalescence. Významně snižuje výskyt vrásek a výrazně zlepšuje pružnost kůže.​

Významně snižuje výskyt vrásek a výrazně zlepšuje pružnost kůže. Oddálí případnou potřebu plastiky v obličeji o několik let... Thermage CPT má oproti klasické chirurgické plastice a faceliftu množství významných výhod. Především nevyžaduje anestezii, je nesrovnatelně méně bolestivý, nevznikají jizvičky, nepotřebujete čas na rekonvalescenci a má nesrovnatelně nižší procento výskytu komplikací a vedlejších efektů.

pší ambulantní zákrok roku se zachováním mimiky

Revoluční technologie Ultherapy  - vysoce intenzivní fokusovaný ultrazvuk byl vyvinut na amerických klinikách, kde získal FDA a CE certifikaci. Jedná se o novou metodu, která pochází a dosahuje velké popularity ve Spojených Státech.

Nyní tato technologie přichází i do Evropy. Ulthera nemá konkurenci ani srovnání. Umožňuje efektivně bojovat se známkami stárnutí pomocí nechirurgického ošetření vysoce fokusovaným ultrazvukem.

Žádný jiný přístroj neaplikuje energii a neprohřívá tkáň tak hluboko a nenapne a nezpevní pokožku již po první aplikaci tak, jako právě Ultherapy. Vysoká energie frakčního mikro-fokusovaného intenzivního ultrazvuku umožňuje neinvazivně zasáhnout dříve nedosažitelné vrstvy tkáně (až 4,5 mm), ve kterých se dosud pohyboval pouze plastický chirurg.

Pomocí unikátních technologií radiofrekvenčních vln, ozonizéru, vysokofrekvenčního ultrazvuku a biostimulační led active therapy jsme schopni dosáhnout okamžitě viditelných výsledků.
Nejen, že budou vrásky viditelně zredukované, ale ošetření funguje i jako efektivní prevence před opětovným vytvořením nových vrásek. Ošetření pomůže i proti kruhům pod očima, pomáhá i při léčbě akné. Ošetření nijak nedráždí pleť, ale naopak ji hloubkově čistí a revitalizuje.

Luxusní relaxační ošetření s důrazem na vypnutí vrásek a vyhlazení celého obličeje. Kombinací manuálních akupresurních technik a liftingových masáží, použitím nejmodernějších kosmetologických přístrojů a vysoce kvalitní kosmetiky dochází k okamžitému vypnutí pleti.

LED ACTIVE THERAPY je absolutní novinkou v oboru kosmetiky a dermatologie! Dostává se vám bezesporu jedna z nejperspektivnějších neinvazivních léčebných metod současnosti.

Garantem metody LED ACTIVE THERAPY je významný přední evropský specialista Prof. MUDr. Petr Arenberger DrSc.,MBA, přednosta Dermatovenerologické kliniky Královské Vinohrady Praha.

Kryolipolýza je v současné době považována za jednu z nejefektivnějších neinvazivních metod odstraňování tělesné tukové tkáně. Tato nová metoda není na rozdíl od klasické liposukce (odsátí tuku invazivní operační metodou) bolestivá a pacienta nijak neomezuje. Ihned po ošetření se tedy může věnovat běžným denním aktivitám. Přístroj se dokáže velmi efektivně zaměřit například na tukové polštářky na břiše a bocích a je výraznou a účinnou alternativou chirurgickému zákroku.
První výsledky jsou viditelné za 2-4 měsíce po proceduře. K postupnému úbytku tukových buněk může docházet až 6 měsíců. Již po první proceduře se množství podkožního tuku sníží zhruba o 20 %, pak efekt narůstá v průběhu několika měsíců. Zmražení problémových partií pomocí energie způsobí v tukových buňkách apoptózu, neboli programované buněčné narušení tukových buněk. Tuková buňka je narušena a následně její obsah odstraněn takovým způsobem, že nedojde k poškození okolních buněk. Je to zcela fyziologický, organizovaný a regulovaný děj.  Lipidy z tukových buněk jsou postupně vstřebávány a vylučovány z těla lymfatickým systémem.