Letní období představuje pro pleť značnou zátěž. Slunce, opalování, vítr, vysoké teploty, klimatizace, to vše může pleť podráždit a způsobit její nadměrné vysušení. Dehydratovaná pleť působí unaveně, nebo nám dokonce svou nepohodu může dávat najevo tvorbou šupinek, zarudnutím, svěděním a pálením. Máme pro Vás proto speciální výhodnou nabídku pro hloubkovou hydrataci a výživu pleti. Nastartuje pleť zpátky do kondice a postará se o její zdravý a zářivý vzhled. Okamžitý výsledek, min. měsíční působení....

Můžete se těšit na zhruba hodinovou bezbolestnou a hýčkající proceduru.
Osetření začíná důkladným odlíčením, čištěním, tonizací a srovnáním PH pleti, následné nanesení liftingového kolagenového gelu s vitaminy a minerály. Pomocí radiofrekvenčních vln probíhá rejuvenace obličeje s hloubkovým vyživením pleti. Zároveň se nastartovává znovutvorba kolagenu, elastinu a pojivových tkání. Následná ozonoterapie dodá pleti obohacený kyslík, pleť rozzáří a zároveň dezinfikuje... Aplikujeme francouzskou vysoce hydratační a výživnou masku s minerály. Její působení umocní biostimulační ošetření. Působí na každou buňku a tím urychluje její regeneraci, pleť zklidní a sjednotí tonus pleti. Závěrečná péče spočívá v neinvazivní aplikaci kyseliny hyaluronové, aloe vera a panthenolu. Vytvoří se ochranný film, který pleť ochrání. Po ošetření je pokožka chráněná, vyživená a posílená. Pleť získá jemný, hebký, projasněný a sjednocený vzhled.

Hloubková výživa a hydratace vydrží zhruba měsíc.
Limitovaná nabídka.

Cena:

60min ošetření  1750,- (DOPORUČUJEME! obsahuje navíc speciální masku - viz výše.... maska je osobně vyzkoušená a dovezená ze slunné Provence obohacená o výtažky z verbeny, která je hitem letošního provensálského léta)

45min ošetření 1550,- (cena bez speciální masky)

 

 

 

 

Revoluční zákrok 3D ULTRALIFTING Ultherapy SMAS & Thermage CPT+ neinvazivní aplikace multisložkového přípravku s kyselinou hyaluronovou.

Unikátní technologie špičkových technologií Thermage CPT a Ultherapy SMAS je aplikována následně po sobě a v kombinaci s kyselinou hyaluronovou dochází ke kompletnímu trojrozměrnému liftingu.

Thermage nové generace je jedinou neinvazivní technologií s efekty odpovídajícími plasticko ​-​chirurgickým zákrokům. Vypíná a konturuje kůži během jediné aplikace - bez chirurgie, anestezie, injekcí a bez rekonvalescence. Významně snižuje výskyt vrásek a výrazně zlepšuje pružnost kůže.​

Významně snižuje výskyt vrásek a výrazně zlepšuje pružnost kůže. Oddálí případnou potřebu plastiky v obličeji o několik let... Thermage CPT má oproti klasické chirurgické plastice a faceliftu množství významných výhod. Především nevyžaduje anestezii, je nesrovnatelně méně bolestivý, nevznikají jizvičky, nepotřebujete čas na rekonvalescenci a má nesrovnatelně nižší procento výskytu komplikací a vedlejších efektů.

pší ambulantní zákrok roku se zachováním mimiky

Revoluční technologie Ultherapy  - vysoce intenzivní fokusovaný ultrazvuk byl vyvinut na amerických klinikách, kde získal FDA a CE certifikaci. Jedná se o novou metodu, která pochází a dosahuje velké popularity ve Spojených Státech.

Nyní tato technologie přichází i do Evropy. Ulthera nemá konkurenci ani srovnání. Umožňuje efektivně bojovat se známkami stárnutí pomocí nechirurgického ošetření vysoce fokusovaným ultrazvukem.

Žádný jiný přístroj neaplikuje energii a neprohřívá tkáň tak hluboko a nenapne a nezpevní pokožku již po první aplikaci tak, jako právě Ultherapy. Vysoká energie frakčního mikro-fokusovaného intenzivního ultrazvuku umožňuje neinvazivně zasáhnout dříve nedosažitelné vrstvy tkáně (až 4,5 mm), ve kterých se dosud pohyboval pouze plastický chirurg.

Pomocí unikátních technologií radiofrekvenčních vln, ozonizéru, vysokofrekvenčního ultrazvuku a biostimulační led active therapy jsme schopni dosáhnout okamžitě viditelných výsledků.
Nejen, že budou vrásky viditelně zredukované, ale ošetření funguje i jako efektivní prevence před opětovným vytvořením nových vrásek. Ošetření pomůže i proti kruhům pod očima, pomáhá i při léčbě akné. Ošetření nijak nedráždí pleť, ale naopak ji hloubkově čistí a revitalizuje.

Luxusní relaxační ošetření s důrazem na vypnutí vrásek a vyhlazení celého obličeje. Kombinací manuálních akupresurních technik a liftingových masáží, použitím nejmodernějších kosmetologických přístrojů a vysoce kvalitní kosmetiky dochází k okamžitému vypnutí pleti.

LED ACTIVE THERAPY je absolutní novinkou v oboru kosmetiky a dermatologie! Dostává se vám bezesporu jedna z nejperspektivnějších neinvazivních léčebných metod současnosti.

Garantem metody LED ACTIVE THERAPY je významný přední evropský specialista Prof. MUDr. Petr Arenberger DrSc.,MBA, přednosta Dermatovenerologické kliniky Královské Vinohrady Praha.

Kryolipolýza je v současné době považována za jednu z nejefektivnějších neinvazivních metod odstraňování tělesné tukové tkáně. Tato nová metoda není na rozdíl od klasické liposukce (odsátí tuku invazivní operační metodou) bolestivá a pacienta nijak neomezuje. Ihned po ošetření se tedy může věnovat běžným denním aktivitám. Přístroj se dokáže velmi efektivně zaměřit například na tukové polštářky na břiše a bocích a je výraznou a účinnou alternativou chirurgickému zákroku.
První výsledky jsou viditelné za 2-4 měsíce po proceduře. K postupnému úbytku tukových buněk může docházet až 6 měsíců. Již po první proceduře se množství podkožního tuku sníží zhruba o 20 %, pak efekt narůstá v průběhu několika měsíců. Zmražení problémových partií pomocí energie způsobí v tukových buňkách apoptózu, neboli programované buněčné narušení tukových buněk. Tuková buňka je narušena a následně její obsah odstraněn takovým způsobem, že nedojde k poškození okolních buněk. Je to zcela fyziologický, organizovaný a regulovaný děj.  Lipidy z tukových buněk jsou postupně vstřebávány a vylučovány z těla lymfatickým systémem.

Nejenom štíhlá postava a pěkná pleť, ale i zářivě bílý úsměv patří neodmyslitelně k looku moderní ženy (ale i muže). Po krásném úsměvu touží stále více a více lidí, nejen ke zdokonalení svého vzhledu, ale i pro zvýšení sebevědomí. Fakt, že zuby a úsměv dělají člověka, ale také první dojem o každé osobě, je jistě pravdivý.

Na barvu zubů má vliv hned několik okolností. Zubní sklovina reaguje na některé látky, které do svého organismu vpravujeme. Ke žloutnutí zubní skloviny napomáhají naše zvyky a způsob stravování. Kouření, pití černé kávy, barevných limonád, čaje či červeného vína k bílým zubům rozhodně nepřispějí. Svou roli zde hraje také stáří. Vlivem stárnutí dochází ke žlutohnědému zabarvení zubů. Na vině mohou být i některé léky jako např. tetracyklinová antibiotika.