Pomocí unikátních technologií radiofrekvenčních vln, ozonizéru, vysokofrekvenčního ultrazvuku a biostimulační led active therapy jsme schopni dosáhnout okamžitě viditelných výsledků.
Nejen, že budou vrásky viditelně zredukované, ale ošetření funguje i jako efektivní prevence před opětovným vytvořením nových vrásek. Ošetření pomůže i proti kruhům pod očima, pomáhá i při léčbě akné. Ošetření nijak nedráždí pleť, ale naopak ji hloubkově čistí a revitalizuje.

Revoluční zákrok 3D ULTRALIFTING Ultherapy SMAS & Thermage CPT+ neinvazivní aplikace multisložkového přípravku s kyselinou hyaluronovou.

Unikátní technologie špičkových technologií Thermage CPT a Ultherapy SMAS je aplikována následně po sobě a v kombinaci s kyselinou hyaluronovou dochází ke kompletnímu trojrozměrnému liftingu.

Thermage nové generace je jedinou neinvazivní technologií s efekty odpovídajícími plasticko ​-​chirurgickým zákrokům. Vypíná a konturuje kůži během jediné aplikace - bez chirurgie, anestezie, injekcí a bez rekonvalescence. Významně snižuje výskyt vrásek a výrazně zlepšuje pružnost kůže.​

Významně snižuje výskyt vrásek a výrazně zlepšuje pružnost kůže. Oddálí případnou potřebu plastiky v obličeji o několik let... Thermage CPT má oproti klasické chirurgické plastice a faceliftu množství významných výhod. Především nevyžaduje anestezii, je nesrovnatelně méně bolestivý, nevznikají jizvičky, nepotřebujete čas na rekonvalescenci a má nesrovnatelně nižší procento výskytu komplikací a vedlejších efektů.

pší ambulantní zákrok roku se zachováním mimiky

Revoluční technologie Ultherapy  - vysoce intenzivní fokusovaný ultrazvuk byl vyvinut na amerických klinikách, kde získal FDA a CE certifikaci. Jedná se o novou metodu, která pochází a dosahuje velké popularity ve Spojených Státech.

Nyní tato technologie přichází i do Evropy. Ulthera nemá konkurenci ani srovnání. Umožňuje efektivně bojovat se známkami stárnutí pomocí nechirurgického ošetření vysoce fokusovaným ultrazvukem.

Žádný jiný přístroj neaplikuje energii a neprohřívá tkáň tak hluboko a nenapne a nezpevní pokožku již po první aplikaci tak, jako právě Ultherapy. Vysoká energie frakčního mikro-fokusovaného intenzivního ultrazvuku umožňuje neinvazivně zasáhnout dříve nedosažitelné vrstvy tkáně (až 4,5 mm), ve kterých se dosud pohyboval pouze plastický chirurg.

Luxusní relaxační ošetření s důrazem na vypnutí vrásek a vyhlazení celého obličeje. Kombinací manuálních akupresurních technik a liftingových masáží, použitím nejmodernějších kosmetologických přístrojů a vysoce kvalitní kosmetiky dochází k okamžitému vypnutí pleti.

LED ACTIVE THERAPY je absolutní novinkou v oboru kosmetiky a dermatologie! Dostává se vám bezesporu jedna z nejperspektivnějších neinvazivních léčebných metod současnosti.

Garantem metody LED ACTIVE THERAPY je významný přední evropský specialista Prof. MUDr. Petr Arenberger DrSc.,MBA, přednosta Dermatovenerologické kliniky Královské Vinohrady Praha.