Pomocí unikátních technologií radiofrekvenčních vln, ozonizéru, vysokofrekvenčního ultrazvuku a biostimulační led active therapy jsme schopni dosáhnout okamžitě viditelných výsledků.
Nejen, že budou vrásky viditelně zredukované, ale ošetření funguje i jako efektivní prevence před opětovným vytvořením nových vrásek. Ošetření pomůže i proti kruhům pod očima, pomáhá i při léčbě akné. Ošetření nijak nedráždí pleť, ale naopak ji hloubkově čistí a revitalizuje.

 

1. Odlíčení, tonizace a srovnání PH pleti

 

2. Enzymatický peeling 

Příprava na aktivní fázi - pro zbavení pleti odumřelých buněk pomocí přírodních biologických enzymů

 

3. Přístrojový radiofrekvenční lifting obličeje

Lifting pomocí radiofrekvenčních vln zajistí odplavení nahromaděných toxinů, pleť se vypne a stane se odolnější proti tvorbě vrásek. Nastartuje samočistící efekt, dochází ke stimulaci kolagenu. Přístroj patří ke skupině kosmetických přístrojů.

 

4. Ozonoterapie

působením velmi jemných statických výbojů a vysokofrekvenční energie spolu se speciálním plynem způsobí tvorbu ozónu, který má dezinfekční a léčivé účinky. Vaše pleť tak bude hloubkově omlazená a okysličená, mnohonásobně se zrychlí její regenerace. Kromě antiseptických a dezinfekčních účinků také zlepšuje, prokrvuje a zpevňuje. Proto je vhodná i pro aknózní pleť. Ozonizér patří ke skupině léčebných přístrojů.

 

5. Dočištění pleti ultrazvukem

 

6. Biostimulační ošetření na buněčné bázi k urychlení regenerace

Závěrečné ošetření, kde dochází k celkovému povzbuzení energetického metabolismu buněk a rychlejší regeneraci cév. Ošetření sjednocuje tonus pleti a zklidňuje pokožku. Důsledkem celého děje je jak urychlená epitelizace postižené tkáně, tak vyšší kvalita nové tkáně. Jedná se o zdravotnický přístroj nové generace.

Název Cena Délka
BASIC 1550,- 30 minut
BASIC 1700,- 45 minut
BASIC 1900,- 50 minut
BASIC s výživnou maskou 2200,- 55 minut
DE LUXE 2450,- 60 minut