Letní období představuje pro pleť značnou zátěž. Slunce, opalování, vítr, vysoké teploty, klimatizace, to vše může pleť podráždit a způsobit její nadměrné vysušení. Dehydratovaná pleť působí unaveně, nebo nám dokonce svou nepohodu může dávat najevo tvorbou šupinek, zarudnutím, svěděním a pálením. Máme pro Vás proto speciální výhodnou nabídku pro hloubkovou hydrataci a výživu pleti. Nastartuje pleť zpátky do kondice a postará se o její zdravý a zářivý vzhled. Okamžitý výsledek, min. měsíční působení....

Můžete se těšit na zhruba hodinovou bezbolestnou a hýčkající proceduru.
Osetření začíná důkladným odlíčením, čištěním, tonizací a srovnáním PH pleti, následné nanesení liftingového kolagenového gelu s vitaminy a minerály. Pomocí radiofrekvenčních vln probíhá rejuvenace obličeje s hloubkovým vyživením pleti. Zároveň se nastartovává znovutvorba kolagenu, elastinu a pojivových tkání. Následná ozonoterapie dodá pleti obohacený kyslík, pleť rozzáří a zároveň dezinfikuje... Aplikujeme francouzskou vysoce hydratační a výživnou masku s minerály. Její působení umocní biostimulační ošetření. Působí na každou buňku a tím urychluje její regeneraci, pleť zklidní a sjednotí tonus pleti. Závěrečná péče spočívá v neinvazivní aplikaci kyseliny hyaluronové, aloe vera a panthenolu. Vytvoří se ochranný film, který pleť ochrání. Po ošetření je pokožka chráněná, vyživená a posílená. Pleť získá jemný, hebký, projasněný a sjednocený vzhled.

Hloubková výživa a hydratace vydrží zhruba měsíc.
Limitovaná nabídka.

Cena:

60min ošetření  1750,- (DOPORUČUJEME! obsahuje navíc speciální masku - viz výše.... maska je osobně vyzkoušená a dovezená ze slunné Provence obohacená o výtažky z verbeny, která je hitem letošního provensálského léta)

45min ošetření 1550,- (cena bez speciální masky)