Hloubková péče o problematickou pleť  s aplikací aktivních sér se stříbrem a AHA kyselinou, ultrazvukem, ozonoterapií, enzymatickým peelingem, čistící maskou a biostimulační Led Active Therapy

 

Hloubková péče - základní (40-45 minut) 800,-

Hloubková péče: ultrazvuk, ozón, aktivní séra, biostimulace, .. (50-55 minut) 1100,-

Hloubková péče de luxe: radiofrekvence, ultrazvuk, ozón, aktivní séra, čistící maska, biostimulace, .. (60 minut) 1400,-

 

Hlavní příčinou vzniku smíšené pleti je nadměrná činnost mazových žláz. Je způsobena hormonálně, dlouhodobou dehydratací či jinými mechanizmy.

Nejen v pubertě je kůže často vyvedena z rovnováhy. Problémy přináší i nezdravá strava, málo pohybu, rozkolísaná hormonální hladina, nebo stres z každodenního života. To vše může být příčinou nečisté pleti. Okamžitou pomoc proti nadměrné tvorbě mazu poskytuje toto ošetření. Pleť projasňuje, uklidňuje a kombinací s ostatními aktivními látkami vede k viditelnému zlepšení.

 

Ošetření obsahuje:

  • odlíčení, srovnání Ph pleti a příprava na ošetření

  • enzymatický peeling na odstranění odumřelých buněk šetrný bez mechanického dráždění nebo Bio-Fruit Gel Exfoliator s projasňujícím účinkem. Gelem s ovocnými (AHA) kyselinami lze odstranit staré vrstvy buněk obzvláště šetrně, bez nutnosti mechanického zásahu. Kyselé pH tvoří i ochranný antibakteriální plášť. (Pročišťuje ucpané póry, vyrovnává povrch kůže,zvyšuje provlhčení kůže. stimuluje buněčnou regeneraci, změkčuje kůži, zmírňuje pigmentaci)

  • hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí pro zlepšení celkové kvality pleti a rozjasnění - potlačení skvrn, hloubkové čistění pleti ultrazvukem, odstranění podkožního mazu, odumřelých kožních buněk a černých teček, aktivace správného  a pravidelného metabolizmu (výživy buněk pleti), peeling a kompletní regenerace pokožky - odstraňování odumřelých buněk

  • ozonová terapie  Každá buňka potřebuje dostatek energie pro svoje procesy, dostatek kyslíku na vnitřní dýchání, schopnost detoxikace a schopnost sebeobrany (imunity). Rozpadem ozónu na kyslík dojde v buňce nejen k okysličení, ale i k uvolnění energie. Tato energie je následně využitelná pro regeneraci uvnitř buněk.Rozpadem ozónu na kyslík dojde v buňce nejen k okysličení, ale i k hloubkové dezinfekci a projasnění pleti. Ve tkáních velmi rychle reaguje a při svém rozpadu vytváří běžné kyslíkové molekuly, využitelnou energii a dílčí reaktivní částice - radikály, které na sebe váže.

  • hluboce čistící maska puryfiing  uklidní a projasní pleť, odsaje přebytek mazu, normalizuje funkci mazových žláz. zúží póry a vyhladí povrch pleti (u varianty 3)

  • aplikace séra se stříbrem a AHA kyselinou MICROSILVER SERUM  (ošetření problematické pleti využívá účinků nano stříbra pro získání normálního vzhledu a funkce pokožky

  • biostimulační led active therapy  Závěrečné ošetření, kde dochází k celkovému povzbuzení energetického metabolismu buněk a rychlejší regeneraci cév. Ošetření sjednocuje tonus pleti a zklidňuje pokožku. Důsledkem celého děje je jak urychlená epitelizace postižené tkáně, tak vyšší kvalita nové tkáně. Jedná se o zdravotnický přístroj nové generace.

Ošetření se nesmí provádět při hnisavém zánětu kůže vyžadujícím péči kožního lékaře.

Přípravky, s kterými pracuji, nebyly testovány na zvířatech!