LED ACTIVE THERAPY je absolutní novinkou v oboru kosmetiky a dermatologie! Dostává se vám bezesporu jedna z nejperspektivnějších neinvazivních léčebných metod současnosti.

Garantem metody LED ACTIVE THERAPY je významný přední evropský specialista Prof. MUDr. Petr Arenberger DrSc.,MBA, přednosta Dermatovenerologické kliniky Královské Vinohrady Praha.

led activeLED ACTIVE THERAPY využívá červené světelné záření vlnové délky 660nm a infračervené 850nm, nachází tzv.optické okno, skrz které proniká světlo tkání do hloubky až několika centimetrů a tím dosahuje regeneračních účinků ve vrchních i nižších vrstvách kůže s výsledným efektem omlazení pleti a dalších účinků.

LED ACTIVE THERAPY - moderní vysoce efektivní metoda kosmetické péče s rychlým nástupem účinku. Bylo vědecky prokázáno zvýšení tvorby kolagenu a elastinu v pokožce. Má biostimulační účinek, podporuje regeneraci, zpomaluje proces stárnutí, podporuje elasticitu a pevnost pokožky, zvyšuje účinnost kosmetických přípravků, výrazně urychluje hojení. Aplikací LED ACTIVE THERAPY dochází k celkovému povzbuzení energetického metabolismu buněk, ke zvýšení rychlosti dělení buněk, aktivizaci multiplikace kolagenu, zvýšení prokrvení a rychlejší regeneraci cév. Předpokladem stimulačního efektu je současně urychlená regenerace krevních a lymfatických cév a tím zlepšená vaskularizace tkáně. Důsledkem celého děje je jak urychlená epitelizace postižené tkáně, tak vyšší kvalita nové tkáně.

 

Kontraindikace

  •     Albinismus
  •     Epilepsie (vrozená i získaná)
  •     Hyperfunkce (zvýšená funkce) štítné žlázy
  •     Maligní onemocnění a prekarcenózy
  •     Přecitlivělost na světlo

Uložit